Zamówienia indywidualne

Wiele naszych projektów znajdziesz na tej stronie, ale możesz je potraktować jak inspiracje i początek do stworzenia projektu wyłącznie dla Ciebie. Może masz już jakąś wizję, swój pomysł ozdobę? Twoja kreacja, wymarzona fryzura, lub specjalna okazja potrzebują szczególnego projektu? Jeśli tak - po prostu napisz do nas. 

Krok 2

Na e-maile odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Jeśli potrzebujemy więcej informacji, zadamy kilka pytań, aby lepiej zrozumieć swój styl i wizję. Potem zaproponujemy Ci projekt. Prześlemy propozycję materiałów z jakich chcemy wykonać ozdobę, dokładnie opiszemy jak może wyglądać, prześlemy zdjęcia, czasem szkic oraz wycenę. Wartość zamówienia wyceniana jest na podstawie kosztów materiałów i czasu pracy poświęconego na wykonanie ozdoby. Kiedy ustalimy szczegóły poprosimy Cię o e-mail z potwierdzeniem zamówienia i dokonanie płatności.

1

3

Krok 4

Zamówienia realizujemy w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy np. jakiś rodzaj kamieni lub materiałów nie jest dostępny w Polsce i sprowadzamy go z zagranicy - czas realizacji może wydłużyć się do 30 dni roboczych. 

Krok 1

Napisz do nas e-mail na adres stonestory@stonestory.pl 

Opisz czego szukasz i w jakiej formie ma być ozdoba.

Czy marzy Ci się konkretny kolor, gatunek kamieni, czy kryształów? Do czego ma pasować i na jaką okazję? Jeśli do sukni czy fryzury - podeślij nam zdjęcie. Opowiedz w kilku słowach o czym marzysz.

2

Krok 3

Po otrzymaniu płatności przystąpimy do pracy. Prześlemy Ci zdjęcie, kiedy projekt nabierze kształtów. To moment na Twoje ewentualne sugestie i niewielkie zmiany w projekcie.

4

0