top of page

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Wiele naszych projektów znajdziesz na tej stronie, ale możesz je potraktować jak inspiracje i początek do stworzenia projektu wyłącznie dla Ciebie. Może masz już jakąś wizję, swój pomysł ozdobę? Twoja kreacja, wymarzona fryzura, lub specjalna okazja potrzebują szczególnego projektu? Jeśli tak - po prostu napisz do nas. 

Zamówienie indywidualne pracowni Stone Story

Krok 1

Napisz do nas e-mail na adres stonestory@stonestory.pl 

Opisz czego szukasz i w jakiej formie ma być ozdoba.

Czy marzy Ci się konkretny kolor, gatunek kamieni, czy kryształów? Do czego ma pasować i na jaką okazję? Jeśli do sukni czy fryzury - podeślij nam zdjęcie. Opowiedz w kilku słowach o czym marzysz. Być może chciałabyś spersonalizować którąś z ozdób z naszego portfolio? Powiedz jakie zmiany Cię interesują.

Krok 2

Jeśli potrzebujemy więcej informacji, zadamy kilka pytań, aby lepiej zrozumieć swój styl i wizję. Potem zaproponujemy Ci projekt. Prześlemy propozycję materiałów z jakich chcemy wykonać ozdobę, dokładnie opiszemy jak może wyglądać, prześlemy zdjęcia, czasem szkic oraz wycenę. Wartość zamówienia wyceniana jest na podstawie kosztów materiałów i czasu pracy poświęconego na wykonanie ozdoby. Kiedy ustalimy szczegóły w tym czas realizacji zamówienia, poprosimy Cię o e-mail z potwierdzeniem zamówienia i dokonanie płatności.

Biżuteria do włosów na indywidualne potrzeby
Dodaj własne akcenty do tworzonej biżuterii do włosów

Krok 3

Po otrzymaniu płatności przystąpimy do pracy. Prześlemy Ci zdjęcie, kiedy projekt nabierze kształtów. To moment na Twoje ewentualne sugestie i niewielkie zmiany w projekcie. 

bottom of page