top of page

ZASADY ZAKUPÓW 

 

ZAMÓWIENIA 

Każda ozdoba jest skrojona na miarę i powstaje specjalnie dla zamawiającego. Dokonując zakupu możecie określić  Państwo indywidualne życzenia dotyczące produktu - np. wymiary, materiał i kolor wiązania.

Nasze akcesoria są tworzone ręcznie z naturalnych materiałów, dlatego też mogą się odrobinę różnić od prezentowanych na zdjęciach produktów - ale finalny efekt, forma i wrażenie pozostają niezmienione. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji, służymy radą, podpowiedzią, realizujemy specjalne zamówienia i indywidualne projekty. 

 

ZWROTY

Każdą ozdobę Stone Story wykonujemy na  indywidualne zamówienie naszych klientów, dlatego nie ma możliwości ich zwrotu. Jeśli zamówiony produkt budzi Państwa zastrzeżenia, macie wątpliwości dotyczące jakości wykonania produktu, lub związane z uszkodzeniem opakowania - prosimy o ich zgłoszenie w ciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki. Po tym terminie odpowiedzialność pozostaje po stronie klienta. W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

 

CZAS REALIZACJI 

Zamówienia realizujemy w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy np. jakiś rodzaj kamieni lub materiałów nie jest dostępny w Polsce i sprowadzamy go na specjalne zamówienie - czas realizacji może wydłużyć się do 30 dni roboczych. 

 

DOSTAWA

Produkty Stone Story wysyłamy przesyłką kurierską. 

bottom of page