top of page

O NAS

20210422_142536.jpg

Jak pracujemy

Nasze akcesoria wykonujemy ręcznie z dbałością o najmniejszy detal.  Możesz mieć pewność, że każda ozdoba wyszła spod naszych rąk, a każda najdrobniejsza gałązka została misternie przez nas wypleciona. Szyjemy, zaplatamy, wycinamy, szlifujemy, kształtujemy i łączymy najpiękniejsze naturalne materiały. 

Bardzo cenimy sobie tradycyjne podejście do rzemiosła. Wierzymy, że projektowanie i wykonanie naszych ozdób na zamówienie sprawia, że za każdym razem nabierają one szczególnego znaczenia. Dlatego nie mamy zapasów gotowych produktów, a każda ozdoba powstaje po jej zamówieniu. 

Jakość materiałów na których pracujemy ma dla nas ogromne znaczenie. Dlatego sprowadzamy je z miejsc będących gwarancją jakości, lokalnego rzemiosła i ich naturalnego pochodzenia. Elementy fascynatorów kupujemy w Wielkiej Brytanii, kryształki  w Austrii, a tak lubiane przez Was mosiężne kwiaty  przylatują do nas z Nowego Jorku.  Kochamy włoskie jedwabie, cudowne azjatyckie perły, a kamienie... cóż... o ich ojczyznach możemy pisać długo i absolutnie nie potrafimy zdecydować skąd pochodzą te wg nas  najpiękniejsze :) 

Jednak sercem Stone Story jest Mazowsze. To tutaj łączymy wszystkie te elementy - od projektu, aż po wykonanie każdej z ozdób z czułością i pasją.

AirBrush_20190317125057.jpg

Materiały

20220118_141734.jpg

Stone Story powstało z pasji do rękodzieła i miłości do kamieni naturalnych, które chcieliśmy pokazać w ciekawej i nieoczywistej formie. To również wyraz zamiłowania do tworzenia rzeczy pięknych własnymi rękami. 

Jesteśmy małą, rodzinną pracownią którą tworzy dwójka pasjonatów zakochanych w swojej pracy. Jakiś czas temu porzuciliśmy wielkie miasto przenosząc nasz warsztat na małą wieś na Mazowszu. Tutaj na co dzień żyjemy i tu powstają wszystkie nasze projekty.

Kasia i Rafał 

bottom of page