O NAS

 

W naszej małej pracowni powstają wyjątkowe dodatki biżuteryjne i misternie wykonane ozdoby do włosów. Stone Story narodziło się z pasji do rękodzieła i miłości do kamieni naturalnych, które chcieliśmy pokazać w ciekawej, nieoczywistej formie. To również wyraz kobiecego uwielbienia dla nietuzinkowych dodatków - ich magii, urody i unikalności. 

 

Jak pracujemy 

Akcesoria Stone Story wykonujemy ręcznie z dbałością o każdy detal. Bardzo cenimy sobie tradycyjne podejście do rzemiosła i tworzenia biżuterii. Wierzymy, że projektowanie i wykonanie na zamówienie sprawiają, że za każdym razem nabiera ona szczególnego znaczenia. Nie mamy zapasów  gotowych produktów - każda ozdoba powstaje po jej zamówieniu. Wiele naszych projektów znajdziesz na tej stronie, ale większość z nich możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. 

 

Materiały, ich pochodzenie i lokalna produkcja

Ogromne znaczenie dla nas ma jakość materiałów na których pracujemy. Dlatego sprowadzamy je z miejsc będących gwarancją jakości, lokalnego rzemiosła i ich naturalnego pochodzenia. Kochamy włoskie jedwabie, najpiękniejsze perły z Chin i Japonii, cudowne kamienie które mają wiele domów, ale nasi ulubieńcy pochodzą z  Indii. Elementy fascynatorów kupujemy w Wielkiej Brytanii, kryształki Swarovskiego w Austrii, a mosiężne kwiaty w Stanach Zjednoczonych.

Jednak sercem Stone Story jest Mazowsze. To tutaj łączymy wszystkie te elementy - od projektu aż po wykonanie każdej z ozdób z czułością i pasją. 

 

 

 

Zapraszamy!

Kasia i Rafał